Facebook

TAURUS MKII

IInstrukcja: KLIKNIJ TUTAJ


 

NIEDOŚCIGNIONA PERFEKCJA

 

AURALiC TAURUS MKII powstał w wyniku poszukiwań nadzwyczajnego wzmacniacza, który mógłby się dobrze sparować z topowymi, audiofilskimi słuchawkami. Inspiracją do stworzenia tego wspaniałego wzmacniacza były legendarne produkty Ruperta Neve bazujące na współczesnym prostym designie. TAURUS MKII to fuzja klasycznych i popowych elementów.

 

 

Gładki, bogaty i detaliczny dźwięk płynący z TAURUSa MKII jest wynikiem innowacyjnyjnych rozwiązań Neve’a, dzięki któremu AURALiC wynalazł moduł wyjściowy ORFEO klasy A i umieścił go w TAURUSie MKII. Moduł ORFEO gwarantuje świetnie zdolności do napędzania słuchawek dostarczając 1000mW przy 600ohm oraz 4500mW przy 32ohm niezależnie od obciążenia. Pozwala to na ukazanie pełni możliwości każdej słuchawki.

 

USŁYSZ MUZYKĘ TAK JAK ZOSTAŁA NAGRANA

 

Dzięki zastosowaniu wejściowego bufora o ultra niskich szumach, TAURUS MKII może pochwalić się dynamika sięgającą 130dB przy szumach na wyjściu o mocy mniejszej niz 5uV. Z tak niezwykłą wydajnością, TAURUS pokaże nawet najbardziej nieuchwytne niuanse muzyczne.

 

 

NOWA, ULEPSZONA WERSJA

 

TAURUS MKII bazuje na rozwiązaniach zastosowanych w wielokrotnie nagradzanym modelu TAURUS. W nowej rewizji wzmacniacza zwiększono osłonę EMI redukując szumy na buforze wejściowym do poziomu 0.8uV, poprawiono przełącznik obwodu wejściowego zwiększając izolację pomiędzy kanałami i stabilność w połączeniach wieloźródłowych. Gładkość muzyki, wyrafinowany design obwodu i kapitalny wygląd; TAURUS MKII to kolejny wzorowy produkt AURALiC.

 

PARAMETRY AURALIC TAURUS MKII