FacebookTwitter

TAURUS PRE

taurus_pre_web

TAURUS PRE  jest w pełni zbalansowanym przedwzmacniaczem liniowym. To najlepsze połączenie sztuki i pasji, którą TAURUS PRE dziedziczy z analogowego sprzętu do nagrywania ‚złotej ery’. Dzięki zaprojektowanej na nowo niskoszumowej sekcji wejściowej, przedwzmacniacz AURALiC osiąga zaskakująco niskie wartości szumu, co pozwala na swobodne utrzymanie mikrodynamiki i przejrzystości w muzyce. Razem z monoblokami MERAK, TAURUS PRE może stanowić idealny system audio, który zadowoli najbardziej wymagających audiofilów.

Pasmo przenoszenia 3Hz – 300KHz, +/- 3dB 20Hz – 20KHz, +/- 0.1dB

 

THD+N <0.001%, 20Hz-20KHz

Zakres dynamiki >130dB, 20Hz-20KHz,

 

Crosstalk <-80dB @ 1KHz

 

Gain 10dB/16dB (XLR Input/RCA Input)

 

Wejścia 3 x RCA: max. poziom bez zniekształceń 6Vrms 1 x XLR: max. poziom bez zniekształceń 12Vrms

 

Wyjścia 1 x RCA wyjście przedwzmacniacza 1 x XLR wyjście przedwzmacniacza 2 x 6.35mm wyjścia słuchawkowe

 

Maximum Swing Voltage 12Vrms/24Vrms(RCA output/XLR output)

 

Pobór mocy 25W at max.

Wymiary 33cm x 23cm x 6.5cm (szer. x głęb. x wys.)

Waga 4.4kg

sr

„A co do brzmienia … z perspektywy czasu muszę stwierdzić, że nie dość, że można się do niego przyzwyczaić i z nim żyć, to z łatwością przychodzi zwykła sympatia, a odpowiednio dobrane źródło okablowanie i kolumny mogą pomóc w osiągnieciu audiofilskiej nirwany. Czyżbyśmy mieli zatem przykład na High-End za rozsądną kwotę? Zdecydowanie tak, tym bardziej, że zaoszczędzone środki ze spokojnym sumieniem można wtedy wydać na bliska sercu osobę, bądź odpowiednio wysublimowane pozostałe elementy toru.”

Marcin Olszewski

„Those are crisp fast transients, first-rate separation of paralleled or interwoven musical strings, high ambient recovery and as a result well-sorted dimensionalsoundstaging with precise image allocation and pronounced layer differentiation. Build quality is tops, operation straightforward and value high as has by now become the company’s byword.”

Srajan Ebaen

 

„ein auffallend störungsfrei-rein und ausgewogenwirkendes Klangbild, einzelne Instrumente werden -wie vor dem berühmten schwarzen Hintergrundspielend – wohl auch aus diesem Grund ausnehmendplastisch und farbig-kontraststark definiert.”

A English translated review is available on 6moons. Jörg Dames